Návštěvní kniha

psychonaut25
:) som rad ze sa paci moja doterajsia praca. Kedy to bude netusim, nemal som v poslednej dobe cas, pracovne povinnosti atd., ale aspon zatila davam \"do placu\"male tech-demo. Tu je link : http://www.sendspace.com/file/2djygl
16. 5. 2011
ain
Teda na můj vkus to nevypadá vůbec špatně, nedají se ty další auta na silnici ještě trošku prokreslit? Palubovka je super, ale oni jsou hodně vektorový. Kdy bude hra asi tak hotová?
12. 5. 2011
psychonaut25
Zdravim. Pracujem na zavodnej hre, cisty Turbo Basic...zatial 2 screeny ;-)
http://www.atariage.com/forums/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=199679

http://www.atariage.com/forums/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=200188

29. 4. 2011
Ivan
Pokud nekdo vlastnite alfigraf ci XY upravenou na Atari 800 xl-xe zbytecne ve skrini rad ho odkoupim staci napsat
email pp39 zavinac seznam tecka cz
23. 4. 2011
eF
Tak sem ti ji sem dodal...
25. 3. 2011
ain
Přimlouval bych se za téměř zapomenutou hru, ale s geniální hudbou - Domain of the Undead. Nemá ji ani fandal, ale jen tak, aby se na ní nezapomnělo úplně.
25. 3. 2011
ain
patarik: To je těžko říct, to by bylo asi na dlouhou debatu :) Dlouho jsem pokládal za nejzdařilejší textovku pro Atari "The Neverending Story", nakonec jsem jí ale neprošel a zesekl se někde na severu(?). Je to velmi pěkné, vše prakticky dokonalé, na druhou stranu mě pobavily víc i technicky méně vyspělé textovky jako "Castle of Horror" nebo "Dark Dreams"... Navíc těžko můžu posuzovat, přece jen existuje na Atari hodně a hodně textovek, takže by to chtělo zkoušet hrát a mít více zkušeností. Nedávno jsem si všiml, že byla přidána "Lví srdce", což mě zaujalo, těžko říct, jak to bude vypadat, ale jdu do toho ... :)
21. 3. 2011
Radim
Dobrý den,
"vyhrabal" jsem z komory Atari 800 XL. Je funkční. Bohužel mi nejde nahrát žádná hra. Nemám disketevou mechaniku, mám jen kazeťák. Data na kazetách jsou po letech asi zničené. Slyšel jsem , že by mohl existovat nějaký kabel mezi PC a Atari, takový, že si Atari myslí, že má připojenou disketovou mechaniku. Mohli by jste mě někdo poradit, jak ten kabel získat, případně mi ho prodat. Nebo mi třeba na dobírku poslat pár kazet s harama?
15. 1. 2011
baktra
Ad Pelasek:
Co se týče převodu binárních souborů (.xex) do turba, pak bych odkázal na tuto stránku: http://www.baktra.wz.cz/software/turgen2.html. Je tam k dispozici i generátor Super Turbo zavaděče.
Hodně programů ve formě binárních souborů lze najít na http://atarionline.pl/
Obrazy disket (.atr) se do turba samozřejmě převádět nedají.
1. 1. 2011
Pelasek
Ahoj. jsem tu novacek a na stara kolena mi hrablo. POridil jsem si znovu Atarko ale nemam moc veci a tak hledam schanim. Prosim o pomoc pokud nekdo ma zajem neco prodat s periferie cartrige alfigraf a podobne budu moc rad. Take uvitam pomoc v¨ohledu jak prevest vsechny ty programy s inetu s koncovkou atr xex a podobne na wav a dal uz si pres zvukovku poradim. Posledni vec co me trapi sehnat zavadec super turbo a jak ho kopirovat uz si ty veci po tech letech nepamatuju . muj Email pelasek zavinac centrum tecka cz
31. 12. 2010
Zobraz stránku:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Vložit komentář:
- Jméno komentujícího a text komentáře je povinný.
- Nejsou povoleny jakékoliv HTML tagy.

Jméno
Mail
Co dostaneme, když sečteme 5 a 7

Nejrozsáhlejší archiv českých textových her pro osmibitové Atari.
Web spravuje: panprase aka holyna, Fly s Lukášem Bezděkem a design vytvořil Ajvngou...
Stránky běží na doméně panprase.cz od roku 2006.