Alley Cat
Autor: John Harris, Bill William
Datum vydání: 1985

Staženo: 1573 x


Stáhnout soubor


Komentáře:

FLY
Velmi zábavná hra oblíbená u mládeže, ale pobaví i odrostlejší. Úměrná grafika a hudba. Ovládání kocoura pomocí JS.
Jak nudný musí být dnešní život kocoura ve městě, bez stálého domova, bez svých přátel, jen tak mezi lidmi. Právě tuto nudu se autor pokouší změnit. Každý pořádný kocour miluje honičky za kočkami i myškami, rád kouše, škrábe, ničí, jen aby vybil svoji energii. Kdo chce zkusit být kocourem, který se nenudí, ať si zahraje s námi.
Skoky po prádelních šňůrách, chytání myší a nebo skákání ze smetáku jsou jen maličkým úvodem k pravé zábavě. Při troše štěstí je možné se dostat otevřeným oknem do lidského obydlí a tam si vesele pokračovat v zábavě.
V jedné z obytných místností lze chytat zlaté rybky v akváriu. Pozor však na slizké červy, jsou nechutní a jedovatí. Je možné se taky honit s hospodyní při úklidu o kartáč, roznášet špínu atd. V jiné místnosti jde převrhnout vázu s květinami a beztrestně utéci oknem. Jinde zas si pochutnat na kanárkovi k obědu, honit myšky v hromadě sýru, vypít pejskům mléko apod. Jde vyvádět i jinak, to vše záleží jen na hráči až kam se dostane. Nezapomeňte na adresu Cat Allex - kočičí alej. Pozor na hlídání psiskem Fredem a kočkami z jiných čtvrtí města. No a až poznáte kočičku Sally, ale to je překvapení, na které musí přijít každý sám.
2. 2. 2010
Vložit komentář:
- Jméno komentujícího a text komentáře je povinný.
- Nejsou povoleny jakékoliv HTML tagy.

Jméno
Mail
Co dostaneme, když sečteme 2 a 5

Nejrozsáhlejší archiv českých textových her pro osmibitové Atari.
Web spravuje: panprase aka holyna, Fly s Lukášem Bezděkem a design vytvořil Ajvngou...
Stránky běží na doméně panprase.cz od roku 2006.