Návštěvní kniha

AIN
alergik: Mercenary jsem hrál vícekrát, je to úžasná věc, ale nikdy jsem to nedohrál... žádnou loď jsem ani nevysvobozoval, spíš jsem si tam jen tak proplouval a mapoval terén. V časopise BIT 12/91 je dokonce jednoduše návod jak na to.
26. 12. 2009
alergik
Co takhle udělat hitparádu her?
19. 12. 2009
alergik
Hrál tady někdo vynikající hru Mercenary? Pro mě naprostý kult.
19. 12. 2009
Adam Krejčík
to EF: http://ataripal.googlepages.com/megacd
8. 12. 2009
Adam Krejčík
to EF: Je to interfejs, kde se dá připojit k Atari klasický CD přehrávač. CD je stereo, takže má dvě stopy a na každé stopě bylo menu s výběrem 4 her, kdy se při zavádění přes běžné Turbo vybralo požadovaný soubor. Přepínačem se vybrala stopa A nebo B a na CD přehrávači Track. Na prvním CD je přes tisíc her - to dělala JRC. Druhé MegaCD jsem spolupracoval s firmou JRC a Jiřím Richtrem, ale pak přišlo studování na koleji a už se druhý CD nikdy neudělalo. Podklady mám, jde o to hry unifikovat a připravit pak dostat do PC, seřadit je a upravit v jednom programu, který mi Richter slíbil, ale už nezaslal. Uvidím, zda projekt dokončím. :o) Rychlost byla někde na 59000 :o) Takže fofr :o)
8. 12. 2009
eF
Sem si říkal, že je mě to jméno celkem povědomé... :-)
Už pár let mě vrtá hlavou co je to ten megaCD + interface ?!?!?
8. 12. 2009
Adam Krejčík
Super stránky, zprovozňuji SIO2IDE a tyhle prográmky a hry se mi velice hodí, usnadní mi to převod z kazet. Ještě jednou díky :o) Jináč supeeeer stránky, zavzpomínal jsem si na školní léta :o) Mimochodem jsem jeden z těch ataristů co je v demu About Intro. má www.edems.ktkadan.cz :o)
8. 12. 2009
Petr
Zdravim, rád bych zavzpomínal na mládí, jak sme u kamaráda na ATÁRKU hry. Můžete mi poradit jak je spustit na XP? stánul sem emulátor X-FORMER a ještě nějakej, ale zobrazí se mi pouze úvondní obrazovka z ATARI ??????????????

Díky za radu
24. 10. 2009
AIN
Panthera ani Arabelu jsem zatím nespustil, netuším proč mi to nešlo... :/
Místo toho jsem si jen tak ze srandy dohrál další díl podrazu \"Super Podraz\", který se objevil snad jen na Atari.
Tak jenom několik kritických poznámek jednoho hráče, když už jsem se namáhal to dohrát... :)

Jedním slovem - proti klasickým Podrazům je to podle mě strašný! Celý děj je neuvěřitelně amatérsky koncipován, všude naprosto nenápadité nesmysly typu \"ahoj, jak se máš, já se mám dobře...\" atp. Nikde žádná grafika, přitom stačilo udělat tu a tam pár hvězdiček, v bance pár usmolených dolarů, když si vzpomenu na atmosféru Podrazu 3 od Fuky, který byl jednoduše, ale geniálně koncipován, chce se mi brečet!
Zápletka triviální, od začátku jsem věděl koho hledat, takže nuda, rozsah hry žalostně krátký.
Ačkoli patřím k fandům Podrazů, tohle mě vůbec nebavilo...

Jak jsem řekl, je to kritické, v tomto případě si nemůžu pomoct, ale snažím se vždy podat věrně svůj dojem, jak to na mě zapůsobilo, dokud si to pamatuji.
22. 9. 2009
ain
Ještě jednou bych chtěl navrhnout komentáře ke konkrétním hrám. Psát to do knihy návštěv není moc dobré, časem to zapadne, přece jen by nějaký komentář u hry přímo od hráčů, kteří ji hráli, víc člověku řekl než jen její název... Myslím, že komentáře u jednotlivých her mají svůj smysl.
21. 9. 2009
Zobraz stránku:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Vložit komentář:
- Jméno komentujícího a text komentáře je povinný.
- Nejsou povoleny jakékoliv HTML tagy.

Jméno
Mail
Co dostaneme, když sečteme 1 a 4

Nejrozsáhlejší archiv českých textových her pro osmibitové Atari.
Web spravuje: panprase aka holyna, Fly s Lukášem Bezděkem a design vytvořil Ajvngou...
Stránky běží na doméně panprase.cz od roku 2006.